LAUREACI I FINALISTKA Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2020/2021 – Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka w Poczesnej

Wpis LAUREACI I FINALISTKA Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2020/2021

Gratulujemy uczniom Kacprowi Ciszewskiemu i Jacobowi Pruszyńskiemu oraz uczennicy Nataszy Pałasz sukcesów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

Kacper Ciszewski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka angielskiego

Jacob Pruszyński  – laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

Natasza Pałasz – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka polskiego

Kacpra i Jacoba do konkursu przygotowywała Pani Marlena Blukacz – nauczyciel języka angielskiego, Nataszę przygotowywała Pani Magdalena Wąsińska – nauczyciel języka polskiego,

Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego uczniowie uzyskują, jeżeli otrzymają w III stopniu konkursu co najmniej 90% punktów możliwych do zdobycia, finalistami zostają uczniowie zakwalifikowani do III stopnia, którzy uzyskali co najmniej 50% punktów możliwych do zdobycia.

Uczniowie otrzymają zaświadczenie wydane przez Śląskiego Kuratora Oświaty potwierdzające uzyskanie tytułu finalisty i laureata. Kacper i Jacob uzyskując tytuł laureata, są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi, Jacobowi i Nataszy bardzo wysokich wyników i uzyskanych tytułów. Dziękuję nauczycielom Pani Marlenie Blukacz i Pani Magdalenie Wąsińskiej za wkład pracy w przygotowanie uczniów do trzech etapów konkursów.

Dyrektor szkoły Jadwiga Knapik

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka
42-262 Kolonia Poczesna
IDS 000272891