Konkurs Ozdoba Wielkanocna' – Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka w Poczesnej

Wpis Konkurs Ozdoba Wielkanocna'

W okresie 8–24 marca 2021 r. wychowawcy świetlicy przygotowali konkurs świąteczny na oryginalną ozdobę wielkanocną.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – III.

Celem konkursu było przypomnienie tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi, poznanie technik zdobienia jajek i uatrakcyjnienie zajęć świetlicowych.

W konkursie wzięło udział 23 uczniów z klas I – III. Nagrodami w konkursie są: zestawy kreatywnych ozdób wielkanocnych oraz czekoladowe króliki i jajeczka. Z prac konkursowych uczniów została przygotowana wystawa.

Nagrody główne:

I miejsce: Dominika Piątek kl. I b i Szymon Piątek kl. III b

II miejsce: Aleksandra Morzyk kl. II b i Julia Kamińska kl. II b

III miejsce: Nikola Wawrzyńczak kl. I a, Szymon Cierpiał kl. III a i Kalina Kowalczyk kl. III a

Wyróżnienia:

Lena Żak kl. I a, Laura Sala  kl. I a, Emilia Sałata kl. Ia, Nikola Pęcak kl. I b, Zuzanna Porębska   kl. III  a, Wojciech Waśkiewicz kl. III b

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie i drobną świąteczną niespodziankę.

Mateusz Adamski kl. I a, Zuzanna Mrozek kl. I a, Alicja Sypuła kl. II a, Julia Czerwik kl. II b, Zuzanna Chwastek kl. II b, Kacper Chwastek kl. II b,

Agata Pietrajczuk kl. II b, Natalia Pidzik kl. II b, Adam Górecki kl. III a, Anna Romanowska kl. III b

Dyplomy i nagrody  uczniowie mogą odebrać w sekretariacie szkoły do 2 kwietnia (piątek) do godz. 12.00 lub zostaną przekazane przez organizatorów konkursu po zakończeniu nauki zdalnej w kl. I-III.

Konkurs na Ozdobę Wielkanocną

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka
42-262 Kolonia Poczesna
IDS 000272891