Podsumowanie Rodzinnego Konkursu bibliotecznego „Sowa biblioteczna” – Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka w Poczesnej

Wpis Podsumowanie Rodzinnego Konkursu bibliotecznego „Sowa biblioteczna”

W grupie wiekowej klas I – III;

I MIEJSCA:

  • Kamil Wożniak z kl.II B, praca wykonana  z mamą,
  • Natalia Pożarlik kl. I b, praca wykonana  z tatą,

II MIEJSCA:

  • Wiktor Jabłoński z kl. II b, praca wykonana  z mamą,
  • OliwierWochal z kl. I a, praca wykonana  z tatą,

III MIEJSCA:

  • Dominika Piątekz kl. I b i Szymon Piątekz kl. III b praca wykonana  z mamą,
  • Marta Wolińska z kl. II a praca wykonana  z mamą,
  • Kacper Chwastek z kl. II b praca wykonana  z babią,
  • Zuzia Chwastek z kl. II b praca wykonana  z babią,
  • Rydzek Milenaz kl. III a praca wykonana  z mamą,
  • Kalina Kowalczyk z kl. III a praca wykonana  z mamą,

Nagroda specjalna nauczycieli bibliotekarzy;

  • Gabrysia Markowska z mamą

Wyróżnienia przyznano;

  • Z klasy I a: Oliwier Matyszczak z mamą, Zuzanna Krawczyk z mamą, Alicja Kijak z mamą, Laura Sala, Mateusz Adamski z mamą, Lena Żak z mamą, Nikola Wawrzyńczak z mamą.
  • Z klasy I b: Nikola Pęcak z mamą,
  • Z klasy II a: Kaja Pietrzak z mamą, Natalia Kwaśnicka, Ala Sypuła z babcią, Maja Kołodziejczyk z tatą, Jan Baumert, Amelka Lompa z mamą, Sikora Oliwia z tatą, Maja i Maks Pietrzak, Maja Wójcik z rodzicami.
  • Z klasy II b: Julia Czerwik z mamą, Natalia Pidzik z rodzicami, Piotr Rajczyk z mamą, Julia Kamińska z mamą.
  • Z klasy III a: Szymon Cierpiał z mamą, Natalia Stypka.
  • Z klasy III b: Anna i Ala Olszewskaz babcią.

W grupie wiekowej klas IV – VIII;

I MIEJSCA:

  • Aleksandra Królak z rodzicami
  • Kinga Lompa

II MIEJSCA ;

  • Igor Krawczyk z mamą
  • Adrianna Niewiadomska z mamą

III MIEJSCE;

  • Dominik Mieczyński z mamą

Wyróżnienia przyznano;

  • Oliwia z kl. IV i Oskar Minkina z kl. VIII, Jakub Szewczyk kl. VII a, Nadia Macoch kl. VII b, Kacper Kołodziejczyk kl. VII c
  • Amelia kl. IV i Zuzanna Górniak kl. VIIc

Gratulujemy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka
ul. Szkolna 2
42-262 Kolonia Poczesna
IDS 000272891
NIP 573-24-79-453

Tel.: 34 360-80-04
E-mail: sppoczesna@poczta.onet.pl
sekretariat@sp.poczesna.edu.pl

Rachunek bankowy Rady Rodziców:
72 8260 0006 2000 0006 3366 0001

Rachunek bankowy Stołówki Szkolnej:
80 8260 0006 2001 0006 4422 0003

BIP: http://www.sppoczesna.szkolnybip.pl
Facebook: https://www.facebook.com/SPPoczesna