Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Sukcesy rok szkolny 2013-2014
Sukcesy uczniów 2013-2014

Klasy I-III

Wojewódzki Rodzinny Konkurs Plastczny "Tuwimowa kukiełka" -
Maria Pietrzak (kl. IIa) - laureat.


V Powiatowy Konkurs Logopedyczny "Chcę mówić pięknie" -
Alicja Kuziorowicz (kl. III) - wyróżnienie.


XIII Regionalny Konkurs Recytatorski "Chrońmy Ziemię" - Brzyszów 2013 -
Roksana Pęczek (kl. IIa) - II miejsce w kat. klas II
Maria Pietrzak (kl. II) - II miejsce w kat. klas II
Julia Wasilewska (kl. III) - wyróżnienie w kat. klas III.


Konkurs fotograficzny "Jesień na Jurze" -
Manuela Chmielewska (kl.  ) -
II miejsce.
Emilia Żaczek (kl. IIIb) -
Grand Prix.


Drużynowe Mistrzostwa Powiatowe Ludowych Zespołów Sportoych-
Szymon Kaźmierczak  (kl. IIIb) -
V miejsce w kat. Żak.


XII Jurajski Konkurs Plastyczny "Tradycyjne Ozdoby Choinkowe" -
Natalia Nejman(kl. Ia) -
wyróżnenie.


IX Konkurs Plastyczny "Szopka Bożonarodzenowa" -
Katarzyna (kl. Ib) i Piotr Karpowicz (kl. VI) - III miejsce.


Mikołajkowy Turniej Badmintona w kat. szkoła podstawowa -
Julia Ujma (kl. IIIb) - I miejsce.


V Regionalny Turniej Badmintona "Wolni od nałogów - nałóg nie wybiera - Ty możesz" w kat. szkoła podstawowa -
Julia Ujma (kl. IIIb) - V miejsce.


Regionalny Konkurs Plastyczny "Krajobraz z kopalnianym szybem - górnicy i ich praca" -
Julia Pątkowska (kl. Ib) - wyróżnienie.


VIII Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy "Anioły i Pierniki"  -
Julia Ujma (kl. IIIb) - III miejsce.


VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych -
Roksana Pęczek (kl. IIa) - II miejsce.


Regionalny Konkurs Plastyczny "Kot marzeń" kat. I-III
Natalia Pietrajczuk (kl. IIb) - III miejsce.
Maciej Chądzyński (kl. IIIb) - wyróżnienie.


MIędzyszkolny Konkurs na Kartkę Walentynkową wykonana techniką komputerową -
Paweł Chądzyński (kl. IIa) - III miejsce.


 IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski - Kamienica Polska „Znamy wiersze polskich poetów – Jan Brzechwa”
Julia Wasilewska (kl.III) – II miejsce w kat. Kl. III,
Katarzyna Karpowicz (kl.b) - II miejsce w kat. kl. I.


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja mleczna kraina" -
Roksana Pęczek (kl. IIa) - I miejsce.


 IX Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Wielkanoc” -
Natalia Nejman (kl. Ia) - I miejsce w kat. kl. I-III.


II Gminny Przegląd Pieśni Maryjnej -
Roksana Pęczek (kl.IIa)w kat. kl. I- III- wyróżnienie,
Emilia Korzekwaw kat. kl. I- III- wyróżneinie,

Lena Polaczek - w kat. kl. I- III- wyróżnienie.


XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

Szymon Zwolski (kl. IIIa) -wyróżnienie.

 

 Klasy IV-VI


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły" -
Julia Nocoń (kl. IV)- wyróżnienie.


Regionalny Konkurs Plastyczny "Stop cyberprzemocy" -
Julia Nocoń (kl. IVb) - II miejsce.


Rozgrywki w piłce nożnej halowej w ramach Sprtowej Ligi Podstawówek - IV miejsce chłopcy.


IX Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego "Złoty Mikrofon"-
Jakub Kołek (kl. Vb) -
II miejsce.


Konkurs teatrzyków szkolnych i piosenki czerwonokrzyskiej organizowany przez OR PCK w Częstochowie -
członkowie koła SK PCK - II miejsce.


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz tabliczki mnożenia" -
Franciszek Szumera (kl. IVa) -
I miejsce,
Wiktor Łuniewski (kl. IVa)
III miejsce.


Otwarty Turniej Tenisa Stołwego  z okazji Świ eta Niepodległości -
Alicja Górska (kl. VI) - I miejsce.


Konkurs fotograficzny "Jesień na Jurze" -
Mikołaj Chmielewski (kl. VI ) -
I miejsce,
Julia Nocoń (kl. IVb) - III miejsce.


Międzygminny Konkurs Kultury Słowa "Z polszczyzną za pan brat" -
Katarzyna Ginał (kl. VI), Laura Jaroszek (kl. VI) - II miejsce.


Drużynowe Mistrzostwa Powiatowe Ludowych Zespołów Sportoych-
Kacper Sławiński  (kl. IVb) -
I miejsce w kat. Żak,
Jakub Gutkowski (kl. VI) -
V miejsce w kat. Młodzik.


XII Jurajski Konkurs Plastyczny "Tradycyjne Ozdoby Choinkowe" -
Radosław Rudkowski (kl. Vb) -
I miejsce,
Julia Nocoń (kl. IVb) - wyróżnienie.


IX Konkurs Plastyczny "Szopka Bożonarodzenowa" -
Katarzyna (kl. I) i Piotr Karpowicz (kl. VI) - III miejsce.


Mikołajkowy Turniej Badmintona "Wolni od nałogów - nałóg nie wybiera - Ty możesz" w kat. szkoła podstawowa -
Mikołaj Chmielewski (kl. VI)  - I miejsce,
Piotr Karpowicz (kl. VI) - II miejsce,
Julia Wrzosowska (kl. IVa) - II miejsce,
Bartosz Ujma (kl. VI) - IV miejsce.


Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST-
Julia Dzięba (kl.IVb) - wyróżnienie,
Amelia Balcerek (kl.IVb)  - wyróżnienie.


II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków w tenisie stołowym -
Kacper Sławiński (kl.IVb) - II miejsce.


Sportowa Liga Podstawówek - Tenis stołowy – I miejsce.

X Ogólnopolski Konkurs Plastycznym „Moja Muzyka” -
Julia Nocoń (kl.IVb) - wyróżnienie.


I mistrzostwa Polski AZS w warcabach aktywnych w kat. do 13 lat -
Franciszek Szumera (kl. IVa) - II miejsce.


XI mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych w kat. do 16 lat -
Franciszek Szumera (kl. IVa) - X miejsce.


VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych -
Laura Dróżdż (kl. Vb) - I miejsce.
Jakub Kołek (kl. Vb)
- II miejsce.


Regionalny Konkurs Plastyczny "Kot marzeń" kat. kl.V
Julia Nocoń (kl. IVb) - kat. kl. IV - I miejsce,
Julian Nowicki (kl. Vb) - kat. kl.V - I miejsce.
Tomasz Sirek (kl. VI) - kat. kl.VI - wyróżnienie.


MIędzyszkolny Konkurs na Kartkę Walentynkową wykonana techniką komputerową -
Piotr Karpowicz (kl. VI) - wyróżnienie.


Igrzyska powiatu częstochowskiego szkół podstawowych w tenisie stołowym
Kacper Sławiński (kl. IVb) - I miejsce,
Tomasz Banasiak (kl. VI) - IV miejsce,
drużyna: Kacper Sławiński (kl. IVb), Tomasz Banasiak (kl. VI), Jakub Gutkowski (kl. VI) - I miejsce.


Konkurs plastyczny „Marzenia bezdomnego Reksia”
Julia Nocoń (kl. IVb) - wyróżnienie.


Turniej Minikoszykówki dziewcząt – Sportowa Liga Podstawówek 2013/2014
-drużyna: Natalia Dobosz (kl. VI), Natalia Borowska (kl. VI), Katarzyna Ginał (kl. VI), Alicja Górska (kl. VI), Anita Rakowska (kl. VI), Andżelika Ujma (kl. VI), Oliwia Wyrwał (kl. VI), Barbara Cichosz (kl. Vb), Laura Dróżdż (kl. Vb), Wiktoria Pietrajczuk (kl. Va) - IV miejsce.


Turniej Minikoszykówki chłopców– Sportowa Liga Podstawówek 2013/2014
-drużyna: Dominik Caban (kl. VI) , Paweł Cembrowski (kl. VI), Mikołaj Chmielewski (kl. VI), Emil Krakowian (kl. VI), Dominik Marzec (kl. VI), Tomasz Sirek (kl. VI), Krystian Szczerba (kl. VI), Bartosz Ujma (kl. VI), Tomasz Banasiak (kl. VI) - III miejsce.


VII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej
Franciszek Szumera (kl. IVa) - VI miejsce w kat. Juniorów do lat 13.


XVIII Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Warcabach 64-polowych
Franciszek Szumera (kl. IVa) - IIImiejsce w kat. Juniorów do lat 13.


XI Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64-polowych
Franciszek Szumera (kl. IVa) - X miejsce w kategorii do lat 16 „chłopcy”.


Igrzyska młodzieży szkolnej szkół podstawowych w tenisie stołowym chłopców - zawody rejonowe - drużyna: Kacper Sławiński (kl. IVb), Tomasz Banasiak (kl. VI), Jakub Gutkowski (kl. VI) - I miejsce.


Miejskie Igrzyska młodziezy szolnej - pływanie styl klasyczny -
Mikołaj Buzdygan (kl. Vb) - I miejsce.


Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne, powiatowe  i rejonowe-
drużyna w składzie:  Karolina Cierpiał (kl. Vb), Katarzyna Ginał (kl. VI), Mikołaj Chmielewski (kl. VI) oraz Piotr Karpowicz (kl. VI) - I miejsce.


IX Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Wielkanoc” -
Jakub Kubicki (kl. Va) - II miejsce w kat. kl. IV-VI
Julia Zawadzka (kl. Vb) - III miejsce w kat. kl. IV-VI.


Ogólnopolski Turniej Młodzików do 13 lat w warcabach 100 polowych pod honorowym patronatem Wójta Gminy Biały Dunajec -
Franciszek Szumera (kl. IVa) – II miejsce.


Ogólnopolski Turniej Młodzików do 13 lat w warcabach 64 polowych pod honorowym patronatem Wójta Gminy Biały Dunajec -
Franciszek Szumera (kl. IVa) – III miejsce.


Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym -

drużyna w składzie:  Karolina Cierpiał (kl. Vb), Katarzyna Ginał (kl. VI), Mikołaj Chmielewski (kl. VI) oraz Piotr Karpowicz (kl. VI) - II miejsce.


II Gminny Przegląd Pieśni Maryjnej -
Julian Nowicki - w kat. kl. IV- VI- II miejsce,
Laura Dróżdż (kl. Vb) i Jakub Kołek (kl. Vb) - w kat. zespoły wokalne-wyróżnienie.


I Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną "Najciekawsze i najpiekniejsze zakątki naszego regionu" -
Jakub Kubicki (kl. Vb)  - 
w kat. klas V - I miejsce,

Maria Chądzyńska (kl. Vb) - w kat. klas V - III miejsce,

Mateusz Kopaczewski (kl. VI) w kat. klas VI - I miejsce,
Piotr Karpowicz (kl. VI) -
w kat. klas VI - II miejsce,
Laura Jaroszek (kl. VI) -w kat. klas VI - III miejsce.


XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

Franciszek Szumera (kl. IVb) - wynik bardzo dobry,
Jakub Kubicki (kl. Va) - wynik barszo dobry,
Julian Nowicki (kl. Vb) - wyróżnienie,

Filip Szulżycki (kl. Va) - wyróżnienie.



 

 
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.

Reforma Edukacji

dobraszkola

reformaedukacji.men.gov.pl

Gimnazjum w Poczesnej

gimnzajum poczesna

Strona byłego gimnazjum
w Poczesnej

losowe_zdjecie_3.jpg

Z zeszytu ucznia

Prostokąt rożni się od kwadratu tym że raz jest wyższy a raz szerszy

Kto jest Online?

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

 

certyfikat interklasa

Znak Jakości Interklasa

na lata szkolne2010-2011, 2011-2012, 2012-2013

 



certyfikat1

Szkoła z klasą

 


 

certyfikat2

Szkoła zaangażowana społecznie

 

 


 

certyfikat3

Spring Day in Europe


 

certyfikat bezpieczniki taurona m

Bezpieczniki Taurona


 

certyfikat puchatek m

Klub Bezpiecznego Puchatka


 

certyfikat amnesty_m

 

Certyfikat Amnesty International

projekt "Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi"


klub dobrej_rozmowy_m

Klub dobrej romowy


certyfikat wybieram_wode_m

"Wybieram wodę" -
program edukacyjny dla szkół podstawowych


 


zaprogramuj przyszlosc_m

Zaprogramuj przyszłość -
program edukacji cyfrowej

 


certyfikat klimat_to_klimat_m

"Klimat to temat"
- projekt CEO


sks m

Szkolny Klub Sportowy

w ramach #programSKS




Szkoła mistrzów programowania