Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe prowadzone w roku szklnym 2016/2017

 

Lp

Nazwisko
i imię

Rodzaj zajęć

TERMIN ZAJĘĆ

1.

Blukacz Marlena

Samorząd Uczniowski/

Szolny Klub Globtrotera,

Koło j. angielskigo kl. I-III



czwartek -6l

2.

Bożek Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. Vab i VIab

Koło matematyczne kl. V -VI

wtorek- 7l


poniedziałek- 7l

3.

Chądzyńska Barbara

Koło katechetyczne kl. IV-VI

piątek - 6l

4.

Kaniewska Martyna

Zajęcia logopedyczne

wtorek - 5l

5.

Kita Dorota

Koło rekreacyjno – sportowe kl. IV-VI

środa – 7,8l

6.

Koniecka Joanna

Koło redakcyjne (gazetka „Kleks”) kl. III

Zajęcia logopedyczne kl. IIIabc

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze IIIb

czwartek - 6l

 

środa – 5,6l

czwartek - 5l

7.

Kosińska Maria

Koło przyrodnicze kl. IV-VI

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody

czwartek- 7l

poniedziałek- 7l

8.

Krawczyk Małgorzata

Szkolny Klub Globtrotera

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. IVab

9.

Kromołowska Anna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIa

Koło czytelnicze - kl. III

poniedziałek-6l

środa-5l

10.

Leonarcik Wiesława

Chór szkolny kl, I-III

Chór szkolny kl. IV-VI

poniedziałek-6l
poniedziałek - 7l

11.

Markowska Anna

Zajęcia dydaktyczno.-wyrównawcze z języka polskiego kl. Vab, VIb

Koło polonistyczno-redakcyjne – kl.IV-VI

środa-7l


wtorek-7l

12.

Markowski
Robert

Zajęcia rekreacyjno – sportowe – chłopcy kl. IV-VI

piątek-7,8l

13.

Matysiak - Petranowicz Ewa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIc

Koło matematyczne – kl.III

poniedziałek-5l

wtorek-6l

14.

Muszalska
Urszula

Koło informatyczne kl. IV-VI

wtorek - 7l

15.

Nocoń Iwona

Koło plastyczne – kl.IV-VI

środa - 7l

16.

Pidzik Iwona

Koło matematyczne kl. I

Koło czytelnicze kl.I

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek-5l

wtorek-5l

wtorek-5l

17.

Pijet Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze języka angielskiego kl.IV-VI

Koło języka angielskiego kl.IV-VI

wtorek-7l

 

piątek-6l

18.

Proszowska Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –kl. Ia

Koło czytelnicze kl.II

poniedziałek-5l


wtorek-6l

19.

Skorupa Iwona

Koło rekreacyjno – sportowe kl. III

poniedziałek-5l
środa - 5l

20.

Wąsińska Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – kl. IIb

Koło matematyczne kl. II

czwartek-5l

wtorek-6l

21.

Wąsińska Magdalena

Koło teatralne– kl.IV-VI

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego IVab, VIb

piątek- 6l

wtorek-7l

22.

Wypych Kamila

Zajęcia logopedyczne kl. IIab
 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.

Gimnazjum w Poczesnej

gimnzajum poczesna

Strona byłego gimnazjum
w Poczesnej

Reforma Edukacji

dobraszkola

reformaedukacji.men.gov.pl

Dzisiaj jest Sobota. 21 października 2017. Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora.
losowe_zdjecie_2.jpg

Z zeszytu ucznia

Uczeń siedzi w ławce i zachowuje się podejrzanie.

Kto jest Online?

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości