Start Bezpieczny Internet
Bezpieczny Internet

Program profilaktyczny dotyczący bezpieczeństwa w sieci

"Bezpieczeństwo w sieci"

pdf button

Bezpieczny Internet - grafika komputerowa

konkurs grafiki 1

Michał Kuźnik (kl.VIA) - I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym na grafikę komputerową "Bezpieczny Internet".

uczniowie

Materiały edukacyjne dla dzieci i młodzieży

Kursy on-line dla dzieci i młodzieży o bezpieczeństwie

Sieciaki

rodzice

Program filtrujący beniamin

Materiały edukacyjne dla rodziców

Broszury informacyjne wraz z radami dla rodziców i opiekunów jak postępować w codziennych sytuacjach związanych z korzystaniem przez dzieci  z internetu czy urządzeń mobilnych

nauczyciele

Materiały edukacyjne dla  nauczycieli i wolontariuszy

Materiały multimedialne

Poradnik "Nadmierne korzystanie z komputera i Internetu przez dzieci i młodzież"

Kompedium dla rodziców i profesjonalistów dotyczące najbardziej aktualnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci online

Najważniejsze informacje dotyczące zagadnienia bezpieczeństwa w sieci można znaleźć na stronach:

logo fdn

sieciaki

www.dzieckowsieci.fdn.pl

www.saferinternetday.pl

Broszury informacyjne wraz z radami dla rodziców i opiekunów jak postępować w codziennych sytuacjach związanych z korzystaniem przez dzieci z internetu czy urządzeń mobilnych.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.