Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Najlepsi uczniowie
Najlepsi uczniowie

Uczniowie, którzy w I półroczu roku szkolnego 2016/2017
uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 i co najmniej badzo dobre zachowanie

klasa IVa

klasa IVb

 

Magdalena Samul – 5,64

Alicja Całus – 5,73

Natasza Pałasz – 5,6

Katarzyna Karpowicz – 5,45

Eryk Kotliński – 5,09

Krzysztof Grochowina – 5,0

Marta Plebanek – 4,91

Zuzanna Bendkowska – 4,82

Jakub Hak – 4,82

Dominika Będkowska  -  4,82

Iwo Koczurkiewicz  - 5,36

Radosław Kołodziejczyk – 4,91

Jakub Musiał – 4,91

Natalia Nejman – 5,73

Nikola Szumera  - 5,36

Zofia Warwas – 5,18

 klasa Va

klasa Vb

Jakub Mesyjasz – 5,27

Roksana Pęczek – 5,18

Maja Kopaczewska – 5,09

Amelia Radosz  - 5,09

Kinga Szymczyk – 5,00


Manuela Chmielewska - 4,91

Kamila Rakowska – 4,91

Zuzanna Wachowicz – 4,82

Mateusz Woliński – 5,18

klasa VIa

klasa VIb

Antoni Górecki – 5,55

Klaudia Bury – 5,18

Justyna Lach – 5,18

Lena Polaczek 5,09

Wiktoria Stolarczyk – 5,0

Martyna Szwaja – 4,91

Emilia Korzekwa 4,82

Szymon Zwolski – 4,82

 

Julia Wasilewska – 5,64

Emilia Żaczek – 5,60

Leszek  Molenda – 5,55

Kacper Grzyb – 5,36

Igor Kołodziejczyk -5,27

Igor Droś – 5,09

Alicja Kuziorowicz – 5,09

Maciej Chądzyński -  5,00

Filip Gonera – 5,00

Natalia Niesmaczna – 5,00

Julia Krawczyk -  4,82


 

Uczniowie ze 100% frekwencją w I półroczu roku szkolnego 2016/2017

Antoni Ankowski -Ia
Natalia Pustuł- Ia
Fabian Michalczyk - IIa
Igor Krawczyk - IIb
Maja Buzdygan - IIIa
Bartosz Rajczyk- IIIa
Szymon Królak- IIIb
Filip Kulej - IIIb
Dawid Niesmaczny- IIIb

Krzysztof Dziubiński - IIIc

 

Barbara Górecka - IIIc

 

Zuzanna Górniak - IIIc

 

Kacper Kołodziejczyk - IIIc

 

Zuzanna Lubańska - IIIc

 

Dominik Mieczyński - IIIc

 

Jakub Pustuł - IIIc

 

Julia Rak - IIIc

 

Dawid Urbaniak - IIIc

 

Bartosz Wyłaź - IIIc

Julia Jacznik - IIIc
Radosław Kołodziejczyk - IVa

Kamil Kubańczyk - IVa

Natalia Nejman - IVa

Zofia Warwas - IVa
Krzysztof Grochowina - IVb

Miłosz Gruca - IVb

Jakub Hak - IVb

Natasza Pałasz - IVb

Marta Plebanek - IVb
Maja Kopaczewska - Va

Jakub Mesyjasz - Va
Zuzanna Wachowicz - Vb
Klaudia Bury - VIa

Wiktoria Stolarczyk - VIa

Nikodem Kupczyk - VIa



 
Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.