Start Świetlica szkolna

wychowawcy świetlicy:

mgr Małgorzata Krawczyk,

oraz
mgr Jadwiga Knapik, mgr Joanna Bereza, mgr Marlena Blukacz, mgr Maria Kosińska, mgr Agnieszka Królak, mgr Michał Szczepanik, mgr Kamila Wypych, mgr Teresa Zemła.

Dokumentacja świetlicy

Regulamin świetlicy szkolnej

Reguły zachowania w świetlicy

pdf button

Prawa i obowiązki w świetlicy

pdf button

Zgłoszenie ucznia do świetlicy szkolnej

pdf button

Korzystanie z posiłków w świetlicy szkolnej:

1.  Uczniowie mogą korzystać z obiadów w stołówce szkolnej.  Obiad składa się z zupy lub drugiego dannia.

2.  Koszt jednego posiłku wynosi 2,30zł.

3. Odliczane będą obiady w razie usprawiedliwionej nieobecności dziecka związanej z chorobą (pierwszy dzień choroby nie będzie odliczany). Usprawiedliwione nieobecności będą potrącone w kolejnym miesiącu.

4.  Wpłaty za obiady przyjmują intendent i wychowawcy świetlicy do każdego 15 dnia danego miesiąca.

5.  Przerwa obiadowa: 10.25– 10.40 - klasy I-V SP
                               11.25– 11.40 - klasy VI-VII SP, I-II G

Harmonogram imprez organizowanych w świetlicy szkolnej

rok szkolny 2017/2018

• WRZESIEŃ- chrzest pierwszaków na świetlicy,
  • LISTOPAD - świetlicowe Andrzejki,
  • GRUDZIEŃ - loteria bożonarodzeniowa lub konkurs plastyczny "Projekt bombki świątecznej",
  • LUTY - sklepik i poczta walentynkowa  -  sprzedaż upominków,
  • MARZEC - konkurs plastyczny "Ozdoba wielkanocna",
  • KWIECIEŃ -Dzień Przyjaciół klas I-III,
    MAJ / CZERWIEC - świetlicowy piknik  - rajd pieszy lub wyjazd edukacyjny.

Plan pracy  świetlicy szkolnej w  roku szkolnym 2017/2018

Roczny plan świetlicy szkolnej 2017-2018

pdf button

Tematyka zajęć oiekuńczo- wychowawczych zajęć opiekuńczo - wychowawczych w roku szkolnym 2017-2018

Analiza ankiety oceniajacej pracę świetlicy w roku szkolnym 2015-2016

Wydarzenia rok szkolny 2017/2018

Wrzesień - październik 2016r.

To szczególny czas dla uczniów klas I. Zaczynają oni naukę w szkole co jest ogromną radością ale i sporym przeżyciem. Nasi najmłodsi w świetlicy szkolnej brali udział w uroczystym chrzcie, który włączył uczniów klasy I do społeczności wychowanków świetlicy.
Przeszli przez kilka prób: wytrzymałości, spostrzegawczości i bystrości umysłu.
Wszystkim testy poszły wspaniale!
Każdy uczeń otrzymał pamiątkową zakładkę do czytania i ołówek do pięknej kaligrafii. Uczniowie klas I spotkali się również z policjantami z naszego komisariatu w Poczesnej, którzy przeprowadzili z dziećmi zajęcia poświęcone bezpieczeństwu podczas drogi do i ze szkoły. Dzieci mogły zapoznać się z zasadami ruchu drogowego jakie obowiązują pieszych ale również uzyskali cenne informacje dotyczące właściwego zachowania w różnych sytuacjach np. co robić gdy się zgubisz, jak postępować się kiedy jesteś sam w domu, jak zachować się jako pasażer auta lub autobusu.
Były to cenne rady, które pozwolą uczniom bezpiecznie uczestniczyć w życiu szkoły.