Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Sukcesy rok szkolny 2011-2012
Sukcesy uczniów 2011-2012




XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Nasza straż pożarna"  - Julian Nowicki (kl.IIIb) – I miejsce.


Gminny Konkurs Plastyczny "Katyń i Młodzież-

Julia Zawadzka (kl.IIIb) - wyróżnienie, 

Katarzyna Turek (kl. Vb) - wyróżnienie.


VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny -Świat malowany plasteliną  "Dzika Afryka" - Katarzyna Turek (kl. Vb) - wyróżnienie.


VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Recykling to wszystkim się opłaca”  -

Bartosz Banasiak (kl. Va) – II miejsce w kat. plakat,

Katarzyna Ginał (kl. IV) – wyróżnienie w kat. prezentacja multimedialna,

Weronika Potemska (kl. Va) - wyróżnienie w kat. prezentacja multimedialna.


VII Powiatowy Konkurs Czytelniczo  - Plastyczny„Dziecko w literaturze”

Konkurs czytelniczy:
Wiktor Łuniewski (kl. IIb) - II miejsce w kat. kl.I-III
Julian Nowicki (kl. IIIb) -    III miejsce w kat. kl.I-III
Anna Drynda (kl. Vb) -       III miejsce w kat. kl.IV-VI.
Konkus plastyczny:
Nicola Kleszcz (kl. IIIb) - I miejsce w kat. kl. I-III,
Maria Chądzyńska (kl. IIIa) - wyróżnienie w kat. kl. I-III.


Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Mistrz komputera"
Aleksandra Kita (kl.VIb) - I miejsce,

Piotr Bożek (kl. VIb) - II miejsce.


VIII Powiatowy Konkurs Piosenek Agnieszki Osieckiej "Rozśpiewać świat"- Anna Drynda (kl. Vb) - I miejsce w kat. szkoły podstawowe.


Powiatowy Konkurs Gali Piosenki "Moja ulubiona piosenka”
-
kat. kl. IV- VI  - Anna Drynda (kl. Vb) I miejsce;
kat. kl. I-III - Jakub Kołek (kl.IIIb) - I miejsce.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Etap gminny i  powiatowy -  drużyna w składzie:

Dawid Mraz (kl. VIb),

Adrian Droś (kl. VIa)

Damian Puś (kl. VIa) - I miejsce.

VIII  Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej Koziegłówki-Lgota Górna 2012 -
Anna Drynda (kl.Vb) - I miejsce.


II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Jeden z 10" - Martyna Sławińska (kl.VIa) - I miejsce.


VI Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Nieradzie-
Laura Dróżdż (kl.IIIb) - I miejsce w kat. kl.I-III, 
Jakub Kołek (kl. IIIb) - I miejsce w kat. kl. I-III,
Anna Drynda (kl.Vb) - I miejsce w kat. kl. IV-VI,
Milena Blska (kl. VIb) - wyróżnienie.


XIV Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek w Woźnikach- Anna Drynda (kl.Vb) - II miejsce w kat. do lat 11.


Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej „MurMuRanDo” - Anna Drynda (kl.Vb) - I miejsce w  w kat. kl. V- VI.


VII Konkurs Plastyczny "Szopka Bożonarodzeniowa" zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej pod patronatem Wójta Gminy Poczesna - Daria Sałata (kl. IV) - I miejsce w III kategorii wiekowej,
Mikołaj Chmielewski (kl. IV) - II miejsce w I kategorii wiekowej,
Paula KUbicka (kl. VIa) - III miejsce w I kategorii wiekowej,
Bartosz Ujma(kl. IV) - III miejsce w III kategorii wiekowej,
Tomasz Banasiak (kl. IV) - III miejsce w III kategorii wiekowej.

Weronika Potemska (kl. Va) - II miejsce w kategorii klas IV-VI, 
Michał Lisicki (kl. IV) - III miejsce w kategorii klas IV-VI,
Mateusz Kopaczewski (kl. IV) - III miejsce w kategorii klas IV-VI, Sylwia Ligus (kl.Va) -  wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły" Bartosz Banasiak (kl. Va) - II miejsce w kategorii klas IV-VI,
Weronika Potemska (kl. Va) - II miejsce w kategorii klas IV-VI, 
Michał Lisicki (kl. IV) - III miejsce w kategorii klas IV-VI,
Mateusz Kopaczewski (kl. IV) - III miejsce w kategorii klas IV-VI, Sylwia Ligus (kl.Va) -  wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz tabliczki mnożenia"  -
Kamil Helt (kl.IV) -  II miejsce,
Mikołaj Chmielewski (kl.IV) - II miejsce.


VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej - Konopiska 2011- Anna Drynda (kl.Vb) -  I miejsce.


Międzywojewódzki  Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Solistów "Interpretacje Boronów - 2011" - Anna Drynda (kl.Vb) -  II miejsce w kat. 10- 12 lat.


IV Wojewódzki Konkurs Piosenki "Przeboje są wśród nas" - Anna Drynda (kl. Vb) I miejsce w kat. kl. IV- VI.

 
VIII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów- "Złoty Mikrofon 2011" -
Anna Drynda (kl. Vb) -  II miejsce w kat. kl. IV- VI w Powiecie Częstochowskim,
 
Laura Dróżdż (kl. IIIb) - III miejsce w kat. kl. I- III w Powiecie Częstochowskim.

XVII Archidiecezjalny Konkurs Biblijny -etap rejonowy -  Anna Drynda (kl. Vb) - I miejsce.

 
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.

Reforma Edukacji

dobraszkola

reformaedukacji.men.gov.pl

Gimnazjum w Poczesnej

gimnzajum poczesna

Strona byłego gimnazjum
w Poczesnej

losowe_zdjecie_2.jpg

Z zeszytu ucznia

Uczeń siedzi w ławce i zachowuje się podejrzanie.

Kto jest Online?

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

 

certyfikat interklasa

Znak Jakości Interklasa

na lata szkolne2010-2011, 2011-2012, 2012-2013

 



certyfikat1

Szkoła z klasą

 


 

certyfikat2

Szkoła zaangażowana społecznie

 

 


 

certyfikat3

Spring Day in Europe


 

certyfikat bezpieczniki taurona m

Bezpieczniki Taurona


 

certyfikat puchatek m

Klub Bezpiecznego Puchatka


 

certyfikat amnesty_m

 

Certyfikat Amnesty International

projekt "Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi"


klub dobrej_rozmowy_m

Klub dobrej romowy


certyfikat wybieram_wode_m

"Wybieram wodę" -
program edukacyjny dla szkół podstawowych


 


zaprogramuj przyszlosc_m

Zaprogramuj przyszłość -
program edukacji cyfrowej

 


certyfikat klimat_to_klimat_m

"Klimat to temat"
- projekt CEO


sks m

Szkolny Klub Sportowy

w ramach #programSKS




Szkoła mistrzów programowania