Start Sukcesy rok szkolny 2008-2009
Sukcesy uczniów 2008-2009

IX Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „Kto czyta, nie błądzi” -  wyróżnienie Zuzanna Szczygłowska (kl.VIb).

Finał Igrzysk Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w mini siatkówce chłopców- drużyna w składzie: Szymon Bereza (kl. IV),  Kamil Nowak (kl. IV), Mateusz Dobosz (kl. V), Bartosz Kuziorowicz (kl. VI), Adam Major (kl. VI), Sebastian Międła (kl. VI),    Kacper Włodarczyk kl. (VI) - III miejsce.

Turniej Mini  Piłki Siatkowej Chłopców w ramach Sportowej Ligi Podstawowej - drużyna w składzie: Szymon Bereza (kl. IV),  Kamil Nowak (kl. IV), Mateusz Dobosz (kl. V), Bartosz Kuziorowicz (kl. VI), Adam Major (kl. VI), Sebastian Międła (kl. VI),    Kacper Włodarczyk kl. (VI) - I miejsce.

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Kat. Żaki – Kamil Nowak – I miejsce, Kat. Młodzicy – Marcel Dobosz – I miejsce, Mateusz Dobosz – IV miejsce.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody rejonowe w tenisie stołowym chłopców dla szkół podstawowych I miejsce.
Kamil Nowak  - I miejsce
Marcel Dobosz  - III miejsce
Dominik Tekiela  - IX miejsce.

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w tenisie stołowym chłopców – XIV miejsce.

I Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "Klio 2008" - VIII miejsce w kraju - Zuzanna Szczygłowska (kl. VIb).

XIV Konkurs Wiedzy Biblijnej II miejsce w etapie diecezjalnym - Zuzanna Szczygłowska (kl. VIb).

Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - I miejsce - Anna Drynda (kl. IIb).

XXI Wojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych i Solistów "Interpretacje - Boronów 2008"- II miejsce - Anna Drynda (kl. IIb).

XI Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek- Woźniki 2009 - II miejsce - Anna Drynda (kl. IIb).

Wojewódzki Konkursy plastyczny  „Moja europejska rodzina” – wyróżnienie Kamila Górniak (kl. IIa).

Powiatowy  Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” – III miejce -  Dawid Czerwik (kl. IIa).

Powiatowy  Konkurs „Tradycyjne ozdoby choinkowe” – I miejsce - Kamila Górniak (kl. IIa).

Gminny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym o Puchar Wójta Gminy Poczesna - drużyna w składzie: Anna Jadowska, Klaudia Kuzior oraz Mateusz Dobosz - II miejsce.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prostokąt rożni się od kwadratu tym że raz jest wyższy a raz szerszy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości i 1 użytkownik

certyfikat klimat_to_klimat_m