Start Sukcesy rok szkolny 2009-2010
Sukcesy uczniów 2009-2010

III Wojewódzki Konkurs Informatyczny na grafikę komputerową "Bezpieczny Internet" - Michał Kuźnik (kl.VIa) - I miejsce.

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej "Rozśpiewać świat" - Anna Drynda (kl. IIIb)– I miejsce w  kategorii Szkoły Podstawowe.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2010" -  Patryk Zemła (kl. IIIb) - wynik BARDZO DOBRY,
Kinga Kuziorowicz
(kl. Vb) - WYRÓŻNIENIE.

Gminny Konkurs Matematyczny dla klas V -  Kategoria - test umiejętności matematycznych: Kinga Kuziorowicz (kl. Vb) - I miejsce,  Mateusz Wrzosowski (kl. Va) - II miejsce, Mateusz Krakowian (kl. Vb) - III miejsce.
Kategoria - prezentacja multimeialna: Kinga Kuziorowicz (kl. Vb) - II miejsce.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe -drużyna w składzie: Kinga Kuziorowicz kl. VB, Oliwia Bartnik kl. VB i Przemysław Wewiór kl. VB. - I miejsce.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne -drużyna w składzie: Kinga Kuziorowicz kl. VB, Oliwia Bartnik kl. VB i Przemysław Wewiór kl. VB. - I miejsce.

Gminny Konkurs Informatyczny "Mistrz komputera" - Kinga Kuziorowicz (kl. Vb) - II miejsce, Michał Markowski (kl. VIb) - III miejsce.

Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Nieradzie -Anna Drynda (kl. IIIb)– I miejsce w  kat. kl. I- III.

XII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek - Woźniki 2010 -  Anna Drynda (kl. IIIb)– I miejsce w  kat. kl. I- III.
VII Przegląd Wokalistów powiatu Częstochowskiego "Złoty Mikrofon 2009" -
Anna Drynda (kl. IIIb)– I miejsce w  kat. kl. I- III.

Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej „MURMURANDO” w Będzinie - Anna Drynda (kl. IIIb)– II miejsce w   kat. kl. I- III

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dobry Start

dobry start_m

Dobry Start

Dzisiaj jest Środa. 19 września 2018. Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir.

I wtedy Jagienka wybiegła z domu i ruszyła z kopyta za Zbyszkiem.