Start Sukcesy rok szkolny 2010-2011
Sukcesy uczniów 2010-2011

VII Powiatowy Konkurs Piosenki Agnieszki Osieckiej "Rozśpiewać świat" - Anna Drynda (kl. IVb) I miejsce.

VII Regionalny Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej Koziegłówki- Lgota Górna 2011 - soliści do 12 lat  -  Anna Drynda (kl. IVb) I miejsce.

Turniej Mini Koszykówki dziewcząt – Sportowa Liga Podstawówek  - Skład drużyny: Klaudia Dzięba (kl. VIa), Kinga Weżgowiec (kl. VIa), Patrycja Zemlak (kl. VIa), Oliwia Bartnik (kl. VIb), Wiktoria Denkiewicz (kl. VIb), Kinga Kuziorowicz (kl. VIb), Natalia Stefańska (kl. VIb) - II miejsce.

Turniej Mini Koszykówki chłopców – Sportowa Liga Podstawówek - Skład drużyny: Szymon Bereza (kl. VIa), Konrad Międła (kl. VIa), Kamil Nowak (kl. VIa), Mateusz Wrzosowski (kl. VIa), Michał Kaźmierczak (kl. VIb), Artur Koclęga (kl. VIb), Matusz Krakowian (kl. VIb), Dominik Nalepa (kl. VIb) -  ??? miejsce.

Turniej Tenisa Stołowego – Sportowa Liga Podstawówek - Skład drużyny: Klaudia Tekiela (kl. VIa), Aleksandra Górska (kl. IVb), Kamil Nowak (kl. VIa),

Michał Skorupa (kl. VIa) - I miejsce.

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym w Kłomnicach - Skład drużyny: Jakub Dąbek (kl. IVb), Kamil Nowak (kl. VIa),

Michał Skorupa (kl. VIa) - I miejsce.

Finał Mistrzostw Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym w Kłobucku - Skład drużyny: Szymon Bereza (kl. VIa), Kamil Nowak (kl. VIa), Michał Skorupa (kl. VIa) -I miejsce.

Eliminacje Igrzysk Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w mini siatkówce dziewcząt w Janowie - Skład drużyny: Karolina Bednarz(kl. VIa), Klaudia Dzięba (kl. VIa), Kinga Weżgowiec (kl. VIa), Patrycja Zemlak (kl. VIa), Oliwia Bartnik (kl. VIb), Wiktoria Denkiewicz (kl. VIb), Kinga Kuziorowicz (kl. VIb), Adrianna Sobala (kl. VIb), Natalia Stefańska (kl. VIb), Aleksandra Kita (kl. Vb) - II miejsce.

Eliminacje Igrzysk Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w mini siatkówce chłopców w Blachowni - skład drużyny: Adrian Droś (kl. Va),

Jakub Gagat (kl. Vb), Szymon Bereza (kl. VIa), Kamil Nowak (kl. VIa), Mateusz Krakowian (kl. VIb), Dominik Nalepa (kl. VIb), Konrad Międła (kl. VIb), Mateusz Wrzosowski (kl. VIa) - I miejsce.

Półfinał Igrzysk Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w mini siatkówce dziewcząt w Blachowni - Skład drużyny: Karolina Bednarz(kl. VIa), Klaudia Dzięba (kl. VIa), Kinga Weżgowiec (kl. VIa), Patrycja Zemlak (kl. VIa), Oliwia Bartnik (kl. VIb), Wiktoria Denkiewicz (kl. VIb), Kinga Kuziorowicz (kl. VIb), Adrianna Sobala (kl. VIb), Natalia Stefańska (kl. VIb), Aleksandra Kita(kl. Vb) - II miejsce.

Finał Igrzysk Szkół Podstawowych powiatu częstochowskiego w mini siatkówce chłopców w Mykanowie - Skład drużyny: Adrian Droś (kl. Va), Jakub Gagat (kl. Vb), Szymon Bereza (kl. VIa), Kamil Nowak (kl. VIa), Mateusz Krakowian (kl. VIb), Dominik Nalepa (kl. VIb), Konrad Międła (kl. VIa), Mateusz Wrzosowski (kl. VIa) -II miejsce.

Finał Wojewódzkich Igrzysk w tenisie stołowym w Ligocie  - Skład drużyny: Szymon Bereza (kl. VIa), Kamil Nowak (kl. VIa), Michał Skorupa (kl. VIa) - VI miejsce.

Turniej Mini Siatkówki dziewcząt - Sportowa Liga Podstawówek - Skład drużyny: Klaudia Dzięba (kl. VIa), Kinga Weżgowiec (kl. VIa), Patrycja Zemlak (kl. VIa), Oliwia Bartnik (kl. VIb), Wiktoria Denkiewicz (kl. VIb), Kinga Kuziorowicz (kl. VIb), Natalia Stefańska (kl. VIb), Aleksandra Kita (kl. Vb) -I miejsce.

Turniej Mini Siatkówki chłopców - Sportowa Liga Podstawówek - Skład drużyny: Adrian Droś (kl. Va), Jakub Gagat (kl. Vb), Szymon Bereza (kl. VIa), Kamil Nowak (kl. VIa), Mateusz Krakowian (kl. VIb), Dominik Nalepa (kl. VIb), Konrad Międła (kl. VIa), Mateusz Wrzosowski (kl. VIa) -  I miejsce.

Gry i Zabawy Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Częstochowskiego w Kamienicy Polskiej - Skład drużyny: Amelia Czerwik (kl. IIa), Bartosz Żaczek (kl. IIa), Mikołaj Buzdygan (kl. IIb), Barbara Cichosz (kl. IIb), Laura Dróżdż (kl. IIa), Jakub Kołek (kl. IIb), Natalia Borowska (kl. III), Piotr Karpowicz (kl. III), Krystian Szczerbak (kl. III), Andżelika Ujma (kl. III), Bartosz Ujma (kl. III) -IV miejsce.

Zawody Lekkoatletyczne - Sportowa Liga Podstawówek - Skład drużyny: Wiktoria Denkiewicz (kl. VIb), Natalia Stefańska (kl. VIb), Kinga Weżgowiec (kl. VIa), Aleksandra Kita (kl. Vb), Szymon Bereza (kl. VIa), Damian Tomala (kl. VIa), Mateusz Krakowian (kl. VIb), Dominik Nalepa (kl. VIb) - I miejsce.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne - drużyna w składzie: Kinga Kuziorowicz (kl. VIb), Oliwia Bartnik (kl. VIb) i Przemysław Wewiór (kl. VIb) -  I miejsce .

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje  - eliminacje powiatowe - drużyna w składzie: Kinga Kuziorowicz (kl. VIb), Oliwia Bartnik (kl. VIb)
i Przemysław Wewiór (kl. VIb) - I miejsce .

Regionalny Konkurs Kolęd w kat. wiek.10- 12 lat - Anna Drynda (kl. IVb) - nagroda specjalna w XXI.

Międzygminny Konkurs kolęd i pastorałek -Anna Drynda (kl. IVb) - I miejsce w kat. klas IV- VI.

XVI Archidiecezjalny Konkurs Biblijny -etap rejonowy -  Anna Drynda (kl. IVb) - II miejsce.

III Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej w Będzinie - Anna Drynda (kl. IVb) - II miejsce.

Gminny Konkurs Matematyczny "Jeden z dziesięciu" - Kinga Kuziorowicz (kl. VIb) - III miejsce.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żołnierze noszą zielone mundury żeby udawać trawę

certyfikat klimat_to_klimat_m

"Klimat to temat"