Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Sukcesy
Sukcesy uczniów 2019-2020

klasy I-III

IV Archidiecezjalno- Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej " Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"-
Nadia Dutkiewicz kl. II b
- wyróżnienie,
Oliwia Szymczyk kl. III a
- wyróżnienie.

 

XIX Regionalny Konkurs Recytatorski „Chrońmy Ziemię” Brzyszów 2019 -
Gabriela Markowska kl. II a - II miejsce w kat. kl.II,
Wojciech Szczerbak kl. II b
- wyróżnienie w kat.kl. II.

 

XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Architektura Mojego Krajobrazu”-
Michał Konstanciak kl. II b - I miejsce.

 

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe” organizowanego przez: Starostwo Powiatowe w Częstochowie oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej  
Szymon Cierpiał -
III miejsce.

 

Konkurs Plastyczny „W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę”-
Zuzanna Szmidt kl. III B - III miejsce.

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej Folkowizja -
Kaja Pietrzak kl. I A -III miejsce.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" -
Tomasz Molenda kl. II
-
wyróżnienie (kat. Żaczek),
Maciej Jacznik kl. III -
wyróżnienie (kat. Maluch).

 

Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Matematyczny" 
Karolina Samul kl. III - laureat.
Lena Mizera kl. II - laureat.
Wojciech Kasprzak kl. II - laureat.
Adam Kołek kl. III - laureat.


 

klasy IV - VIII

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy  z języka angielskiego -
Jacob Pruszyńskl kl. VII b - zakwalifikowanie się do II etapu (rejonowego).

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Krajobrazy” -
Emilia Woźniak kl. VIII b - II miejsce.

IV Archidiecezjalno- Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej " Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"-
Kinga Szymczyk kl. VIII a - I miejsce,
Maria Pietrzak kl. VIII a - I miejsce,
zespół wokalny (kwartet) w składzie- Roksana Pęczek kl. VIII a, Natalia Nejman kl. VII a, Kinga Szymczyk kl. VIII a, Maria Pietrzak kl. VIII a) - II miejsce,
zespół wokalny w składzie- Laura Bryłka kl. V a, Natalia Morawiec kl. V a, Aleksandra Kopacz kl. V b, Maja Majchrzak kl. V b, Malwina Całus kl. V b, Hanna Hollek kl. VI b, Iga Drózdż kl. VI b, Mikołaj Klar kl. VI c, Barbara Górecka kl.VI c, Natalia Nejman kl. VII a, Dominika Będkowska kl. VII a,  Roksana Pęczek kl. VIII a, Kinga Szymczyk kl. VIII a, Maria Pietrzak kl. VIII a) - III miejsce,
Hanna Hollek kl. VI b - wyróżnienie,
Maja Majchrzak kl. V b - wyróżnienie.

XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Architektura Mojego Krajobrazu”-
Roksana Pęczek kl. VIII a - II miejsce.

VI Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem starosty powiatu częstochowskiego i Wójta Gminy Mykanów-
Maria Pietrzak kl. VIII a - II miejsce,
Kinga Szymczyk kl. VIII a
- II miejsce.

 

XXIV Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej -
Maria Pietrzak kl. VIII a - I miejsce.

20 jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży Piosenki Jana Wojdaka-
Maria Pietrzak kl. VIII a - wyróżnienie specjalne.

 

V Powiatowy Konkurs Plastyczny "Przyroda na liściu malowana"-
Katarzyna Karpowicz kl. VII a - wyróżnienie.

 

XXV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej -
Ewelina Ociepa kl. V b - II miejsce,
Jakub Cieśla kl. Va - IV miejsce.

 

XII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego-
Kinga Szymczyk kl. VIIIa - III miejsce.

 

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe” organizowanego przez: Starostwo Powiatowe w Częstochowie oraz Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej  
Roksana Pęczek kl. VIII a - I miejsce.

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa”
Organizowanego przez Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.          
Emilia Woźniak kl. VII a - I miejsce,
Katarzyna Karpowicz kl. VII b - II miejsce,
Maja Kopaczewska kl. VIII b -  II miejsce.

 

XV Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej -
Kinga Szymczyk kl. VIII A –I miejsce.

 

IX Powiatowy Konkurs Angielskiego Christmas Traditions 2019 -
Kacper Ciszewski kl. VII B -  I miejsce,
Grzegorz Dekiela kl. VIII A - II miejsce.

 

XIV edycja Konkursu Informatycznego „Bóbr”
Dawid Niesmaczny  kl. VI B - II miejsce.

Powiatowy Konkurs "Zjawiska fizyczne i chemiczne wokół nas".
Kamila Rakowska (kl. VIII B) - I miejsce w kategorii zjawisko fizyczne,
Maria Pietrzak (kl.  VIII A) - III miejsce w kategorii zjawisko fizyczne,
Roksana Pęczek (kl.  VIII A) - III miejsce w kategorii zjawisko chemiczne.
Paweł Chądzyński (kl.  VIII A) - wyróżnienie w kategorii zjawisko fizyczne.

 

X edycja Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET -
Dwuosobowa drużyna - Janusz Polak kl. VIII B i Mateusz Woliński kl. VIII B - I miejsce.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Jakub Cieśla kl. VA - wyróżnienie (kat. Beniamin)
Krzysztof Dziubiński kl. VI C - wyróżnienie (kat. Beniamin)
Adrianna Niewiadomska kl. VI C - wyróżnienie (kat. Beniamin)
Michał Grzyb kl. VI B - wyróżnienie (kat. Beniamin).

 

Powiatowy Konkurs Poetycki „A niechaj narodowie wżdy postronni znają...” pod patronatem Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli i Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy -
Magdalena Samul kl. VII B - I miejsce (kat. klasy VII - VIII).

 

Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Matematyczny" 
Wojciech Zamorski kl.V B - laureat.

 

 

Zespołowe sukcesy sportowe

XV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej 6-osobowej o Puchar Starosty Częstochowskiego -
Grzegorz Dekiela kl. VIII a, Igor Strąk kl. VIII b, Dominik Brzozowski kl. VIII a, Paweł Chądzyński kl. VIII a, Jakub Hak kl. VII b, Dominik Wąsiński kl. VII b, Krzysztof Grochowina kl. VII b, Mateusz Wasilewski kl. VI b, Kacper Ciszewski kl. VII b, Jakub Mesyjasz kl. VIII a - I miejsce.

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopiska -
Michał Dekiela kl. VI b, Filip Kulej kl. VI b, Mateusz Kulej kl. VI b, Bartosz Rajczyk kl. VI a, Norbert Kamiński kl. VI a, Mateusz Wasilewski kl. VI b, Szymon Królak kl. VI b, Nicolas Nowak kl. VI b, Bolesław Żakowicz kl. VI a - I miejsce.

 

XII Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Starczy pod Patronatem Starosty Częstochowskiego - drużyna w składzie: Michał Dekiela kl. VIB, Mateusz Wasilewski kl. VIB, Bartosz Rajczyk kl. VI A, Norbert Kamiński kl. VIA, Szymon Królak kl. VIB, Mateusz Kulej kl. VIB, Nicolas Nowak kl. VIB, Bolesław Żakowicz kl. VIA -  I miejsce.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców -
Drużyna w składzie: Krzysztof Grochowina kl. VII B, Igor Strąk kl. VIII B, Dominik Wąsińsk kl. VIII B -  I miejsce.
Krzysztof Grochowina  - I miejsce indywidualnie,
Igor Strąk II miejsce indywidualnie
Dominik Wąsiński -  III miejsce indywidualnie.
Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Pietrajczuk kl. VIII B, Emilia Woźniak kl. VIII B, Patrycja Bartnik kl. VII A - V miejsce.
Natalia Pietrajczuk II miejsce indywidualnie.

VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Poczesnej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna -
Grzegorz Dekiela kl. VIII A, Dominik Wąsiński kl. VII B, Jakub Hak kl. VII B, Igor Strąk kl. VIII B, Mateusz Wasilewski  kl. VI B, Krzysztof Grochowina kl. VII B, Paweł Chądzyński kl. VIII A, Hubert Brzozowski kl. VIII A, Michał Dekiela kl. VI B - I miejsce.

Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - drużyna w składzie: Jakub Cieśla kl. V B, Adam Szczechla kl. VI C i Dominik Strąk kl. V B - I miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej:
Adam Szczechla -
I miejsce,
Jakub Cieśla - II miejsce.
Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Chwastek, Weronika Łuniewska  kl. VI B i Kinga Lompa kl. VI B -VIII miejsce.

 
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.

Nr konta Rady Rodziców

NR RACHUNKU RADY RODZICÓW

BS 72 8260 0006 2000 0006 3366 0001

Stołówka szkolna

NR KONTA STOŁÓWKI SZKOLNEJ

80 8260 0006 2001 0006 4422 0003   BS Poczesna

Dziennik elektroniczny

Gimnazjum w Poczesnej

gimnzajum poczesna

Strona byłego gimnazjum
w Poczesnej

losowe_zdjecie_2.jpg

Kto jest Online?

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 

certyfikat interklasa

Znak Jakości Interklasa

na lata szkolne2010-2011, 2011-2012, 2012-2013

 



certyfikat1

Szkoła z klasą

 


 

certyfikat2

Szkoła zaangażowana społecznie

 

 


 

certyfikat3

Spring Day in Europe


 

certyfikat bezpieczniki taurona m

Bezpieczniki Taurona


 

certyfikat puchatek m

Klub Bezpiecznego Puchatka


 

certyfikat amnesty_m

 

Certyfikat Amnesty International

projekt "Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi"


klub dobrej_rozmowy_m

Klub dobrej romowy


certyfikat wybieram_wode_m

"Wybieram wodę" -
program edukacyjny dla szkół podstawowych


 


zaprogramuj przyszlosc_m

Zaprogramuj przyszłość -
program edukacji cyfrowej

 


certyfikat klimat_to_klimat_m

"Klimat to temat"
- projekt CEO


sks m

Szkolny Klub Sportowy

w ramach #programSKS


 

 


Szkoła mistrzów programowania

 


Code week 2019