Gimnazjaliści z SP im. G. Morcinka w Poczesnej z wizytą w schronisku w Jamrozowiźnie

9 czerwca 1018r.

Udało się !!! W sobotę, 9 czerwca br, dzięki wsparciu wielu osób, uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili schronisko dla zwierząt w Jamrozowiźnie k/Kłomnic. Grupa 28 uczniów z kl. II i III gimnazjum, pod opieką pani Elżbiety Grzyb i Katarzyny Kołodziejczyk dostarczyła zebrane koce, pościele oraz zakupioną ze zbiórki pieniędzy karmę, lekarstwa i suplementy (o wartości ok. 630 zł).

Nasza grupa wspaniałej młodzieży z wolontariatu wyprowadziła dzisiaj około 60 psów ze schroniska. Miło nam było słuchać, jaką mamy odpowiedzialną i pomocną młodzież. Dzień był pełen emocji i wzruszeń. Mamy nadzieję, że wrócimy jeszcze nie raz pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Dziękujemy w imieniu schroniska uczniom i rodzicom, którzy przyczynili się do tak wspaniałej akcji: wrzucając pieniądze do puszki, przekazując koce, karmę itp. oraz wyrażając zgodę na udział w akcji wyprowadzania psów. Pamiętajmy, że warto pomagać !!!

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dobry Start

dobry start_m

Dobry Start

Dzisiaj jest Sobota. 21 lipca 2018. Imieniny obchodzą Andrzej, Benedykt, Daniel, Paulina, Prakseda, Prokop, Stojsław, Wiktor, Wiktoriusz.

Zjada ściągi po klasówce.