Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Sukcesy
Sukcesy uczniów 2017-2018

Klasy I-III

Gminny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek bozonarodzeniowych -
Oliwia Szymczyk kl. I - II miejsce w kat.klas I-III.


XVI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „ALEKSANDRIA 2018” -
Oliwia Szymczyk kl. IA - wyróżnienie w kat. kl. I- III.



 

Klasy IV-VII SP i II-III Gimnazjum

 

Wojewódzkie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” -
Filip Szulżycki kl. III B – laureat, VI miejsce w kat. gimnazjum,
Antoni Górecki kl. VII A - finalista.


IV Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej "Historia pieśnią Pisana - Lubojna 2017" -
Jakub Wójcik kl. VII B- wyróżnienie w kat. kl. VII i klas gimnazjalnych.

 

Wojewódzkie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” -
Antoni Górecki kl. VII A – finalista w kat. szkół podstawowych.

 

II Powiatowo-Diecezjalny Przegląd Pieśni Patriotycznej „Tu Wszędzie Jest Moja Ojczyzna…” Poczesna 2017 -
Kinga Szymczyk kl. VI A- I miejsce w kat. kl. IV- VI, 

Jakub Kołek kl. III B/Gim.- I miejsce w kat. kl. VII i klas gimnazjalnych, 
Julian Nowicki kl. III B/Gim. -
Chór szkolny- I miejsce w kat. zespoły wokalne,

Maria Pietrzak kl. VI A- II miejsce w kat. kl. IV- VI,
Jakub Wójcik kl. VII B- II miejsce w kat. kl. VII i klas gimnazjalnych,

Małgorzata Jasińska kl. III A/GIM.- wyróżnienie w kat. kl. VII i klas gimnazjalnych.


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz tabliczki mnożenia" -
Nikola Simkiewicz kl. IVA - I miejsce,
Krzysztof Dziubiński kl. IVB - II miejsce,
Dawid Niesmaczny kl. IVB - III miejsce.

 

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny Architektura Mojego Krajobrazu -
Roksana Pęczek kl. VI A - III miejsce w kat. fotografia.


X Międzygminny Konkurs Kultury Słowa "Z polszczyzną za pan brat" -
Maja Kopaczewska kl.VIA, Amelia Radosz kl. VIA - II miejsce.


IV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Poeci Regionu Częstochowskiego" -
Natasza Pałasz kl. VB - I miejsce w kat. szkół podstawowych,
Jakub Wójcik kl. VIIB - II miejsce w kat. szkół podstawowych,
Julian Nowicki kl. III - III miejsce w kat.  klas gimnazjalnych,
Daria Kierasińska kl. III - wyróżnienie w kat. klas gimnazjalnych.


XI Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistó Powiatu Częstochowskiego -
Jakub Wójcik kl. VII B - I miejsce w kat. kl. IV- VII szkół podstawowych,
duet: Jakub Kołek kl. III B/Gim. i Julian Nowicki kl. III B/Gim. - I miejsce
w kat. klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

Gminny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek bozonarodzeniowych -
Maria Pietrzak kl.VIa - I miejsce w kat.klas IV-VI,
Kinga Szymczyk kl.VIa - I miejsce w kat.klas IV-VI,
Natalia Nejman kl.Va  Julian Nowicki kl. III/GIM (akompaniament) - III miejsce w kat.klas IV-VI,
Jakub Wójcik kl.VIIb - I miejsce w kat.klas VII i II-III/GIM,
Aleksandra Grzyb kl.II - II miejsce w kat.klas VII i II-III/GIM.


XVI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „ALEKSANDRIA 2018” -
Jakub Wójcik kl. VIIB - I miejsce
w kat. kl. VII- II, III gim.,
Maria Pietrzak kl. VIA, - wyróżnienie w kat. kl. IV- VI,


 
Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.