1 czerwca 2017r.
Pierwszy czerwca nie był dla naszych uczniów zwykłym dniem szkolnym. Tylko trzy lekcje odbyły się według planu, natomiast późniejsze zajęcia pełne były atrakcji.
Na czwartej i piątej godziny lekcyjnej uczniowie klas IV - VI uczestniczyli w grach zespołowych na boisku szkolnym, oglądali filmy i brali udział w zajęciach w pracowni komputerowej.

Dzisiaj jest Czwartek. 24 sierpnia 2017. Imieniny obchodzą Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna, Malina, Michalina.

Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartował.