Międzypowiatowy Konkurs Historyczny„Czy znasz historię Częstochowy i regionu częstochowskiego?”

Sukces ucznia klasy V B – Bartosza Ociepy

W tym roku miała miejsce już szesnasta edycja Międzypowiatowego Konkursu Historycznego przebiegającego pod hasłem : „Czy znasz historię Częstochowy i regionu częstochowskiego?”. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat dziejów Częstochowy oraz miast i ośrodków gminnych powiatu częstochowskiego od pradziejów do czasów współczesnych.
Do konkursu przystąpiło 134 uczniów. Wśród laureatów kolejny raz znalazł się Bartosz Ociepa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.