XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej

27 października2017r.

Ewangelia według św. Marka stała się w tym roku przedmiotem szczególnej lektury uczniów klas V, VI i VII szkoły podstawowej. Pochylali się oni nad jej bogatą treścią, by zmierzyć się z szeregiem pytań, uczestnicząc w szkolnym etapie XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej. Czekał na nich test wyboru, pytania otwarte, uzupełnianie cytatów biblijnych oraz krzyżówka. Uczniowie wykazali się znakomitą znajomością wielu szczegółów zapisanych przez Ewangelistę, niełatwe pytania nie stanowiły dla nich większego problemu.
Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Paweł Chądzyński (klasa VI), Roksana Pęczek (klasa VI) oraz Antoni Górecki (klasa VII a).

Gratulujemy i czekamy na sukces w etapie rejonowym.

ks. Łukasz Dybowski

Dzisiaj jest Poniedziałek. 11 grudnia 2017. Imieniny obchodzą Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir.

Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartował.