Szkolna Liga Sportowa Gminy Poczesna - piłka siatkowa dziewcząt

12 grudnia2017r.

W dniu 12 grudnia 2017 roku w hali sportowej w Poczesnej odbyły się Mistrzostwa Gminy Poczesna Dziewcząt w ramach SZKOLNEJ LIGI SPORTOWEJ GMINY POCZESNA 2017/2018 w kategorii klas VII SP – III Gimnazjum pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.
Zawody otworzył koordynator SLS Gminy Poczesna i wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej Paweł Wiśniewski. Witając w imieniu wójta gminy Krzysztofa Ujmy oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Poczesnej Jadwigi Knapik przekazał słowa pozdrowienia i życzył wszystkim zdrowej rywalizacji w duchu fair-play. Medyczną opiekę nad uczestnikami pełniła szkolna pielęgniarka Pani Małgorzata Caban.
Turniej sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół uczestniczących w rozgrywkach: Marcin Rybiałek, Jakub Kocieliński i Paweł Wiśniewski, którym należą się słowa podziękowania za dodatkową pracę. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Wyniki końcowe mistrzostw:

I miejsce Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej – opiekun p. Paweł Wiśniewski.

II m-ce Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej – opiekun p. Aleksandra Przygódzka i p. Milena Gagla.

III m-ce Szkoła Podstawowa nr 15 w Częstochowie/Brzeziny – opiekun p. Marcin Rybiałek.

IV m-ce Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Hucie Starej B – opiekun p. Jakub Kocieliński.
Na zakończenie wszystkie szkoły otrzymały dyplomy, a najlepsze medale. Każdy uczestnik dodatkowo otrzymał zakupione z funduszy gminy poczęstunek w formie zdrowej kanapki i wody mineralnej. Wicedyrektor SP w Poczesnej i koordynator SLS GP Paweł Wiśniewski, po dekoracji w imieniu Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy i dyrektora Szkoły Podstawowej w Poczesnej Jadwigi Knapik podziękował wszystkim za udział. Uczniom, nauczycielom, opiekunom, młodzieży kibicującej, Pani pielęgniarce, Panu kierowcy Zbyszkowi Badnarczykowi przekazał życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, zaprosił do wspólnego pamiątkowego zdjęcia oraz na kolejne zawody w ramach SLS GP, które odbędą się 17 i 19 stycznia 2018 roku w hali sportowej w Poczesnej.

pw

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dzisiaj jest Niedziela. 21 stycznia 2018. Imieniny obchodzą Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela.

I wtedy Jagienka wybiegła z domu i ruszyła z kopyta za Zbyszkiem.