Dzień Matki

31 maja 2017r.

W dniu 31 maja 2017r. w Szkole Podstawowej w Poczesnej uczniowie klasy IIa i IIb przygotowali uroczystość z okazji Dnia Matki. Było wiele wierszyków, fraszek, piosenek i wiele wzruszeń dla mam. Gwoździem programu jednak był występ rodziców dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Rodzice przygotowali muzyczną inscenizację wiersz Juliana Tuwima – „Rzepka”. Takiej niespodzianki jeszcze uczniowie nie mieli! Wśród małych widzów panowały takie emocje jak: zaskoczenie, zdziwienie, radość, podziw dla dorosłych aktorów – mamuś i tatusiów.Dyrekcja szkoły i wychowawczynie klas drugich składają podziękowania wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do przygotowania „Rzepki”, a w szczególności artystom. W inscenizacji wzięli udział: p. Nina Łukasiewicz, p. Magda Caban, p. Anna Całus, p. Marta Cieśla, p. Aneta Dąbrowska, p. Anna Łagodzińska, p.Tomasz Morawiec, p. Joanna Ociepa, p. Joanna Pietryka, p. Aldona Strąk, p. Monika Ujma, p. Jarosław Wójcik oraz Malwina Całus.