Start Bezpieczne życie
Bezpieczne życie

W roku szkolnym 2014/2015  uczniowie klasy IIa i II b  przystąpili do realizacji programu "Bezpieczne życie". Jest to program oparty na doświadczeniach Szwedzkiej Ligi Obrony Cywilnej, uczy dzieci bezpiecznych zachowań, umiejętności przetrwa­nia oraz zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom w domu, w szkole i na wakacjach.

Więcej na temat programu na stronie: www.katowice.kwpsp.gov.pl

Dzisiaj jest Czwartek. 29 czerwca 2017. Imieniny obchodzą Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł, Piotr.

Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartował.