Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

6 maja 2015r.
6 maja b.r. w Szkole Podstawowej Nr 50 w Częstochowie odbyły się eliminacje Okręgowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach uczestniczyło 8 czteroosobowych drużyn szkół podstawowych z powiatu częstochowskiego, kłobuckiego, myszkowskiego i lublinieckiego.
Uczniowie naszej szkoły – Karolina Cierpiał, Nicola Kleszcz, Kacper Królak i Jakub Kubicki pisali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz udzielali pomocy przedmedycznej. Po przeprowadzonych w/w konkurencji nasi uczniowie zdobyli I miejsce i zostali zakwalifikowani do eliminacji wojewódzkich. Oprócz tego I miejsce w klasyfikacji indywidualnej otrzymała Karolina Cierpiał a Jakub Kubicki III. Gratulujemy!!!


15 kwietnia 2014r.

15 kwietnia 2014r. w Częstochowie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna naszej szkoły w składzie: Katarzyna Ginał (kl. VI), Karolina Cierpiał (kl. Vb), Mikołaj Chmielewski (kl. VI) i Piotr Karpowicz(kl. VI)  wywalczyła I miejsce w powiecie i zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych. Zgodnie z regulaminem, będzie ona reprezentować Gminę Poczesna w eliminacjach okręgowych, które odbędą się one już 6 maja 2014r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!


 
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.

Nr konta Rady Rodziców

NR RACHUNKU RADY RODZICÓW

BS 72 8260 0006 2000 0006 3366 0001

Stołówka szkolna

NR KONTA STOŁÓWKI SZKOLNEJ

80 8260 0006 2001 0006 4422 0003   BS Poczesna

Dziennik elektroniczny

Gimnazjum w Poczesnej

gimnzajum poczesna

Strona byłego gimnazjum
w Poczesnej

losowe_zdjecie_3.jpg

Kto jest Online?

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

 

certyfikat interklasa

Znak Jakości Interklasa

na lata szkolne2010-2011, 2011-2012, 2012-2013

 certyfikat1

Szkoła z klasą

 


 

certyfikat2

Szkoła zaangażowana społecznie

 

 


 

certyfikat3

Spring Day in Europe


 

certyfikat bezpieczniki taurona m

Bezpieczniki Taurona


 

certyfikat puchatek m

Klub Bezpiecznego Puchatka


 

certyfikat amnesty_m

 

Certyfikat Amnesty International

projekt "Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi"


klub dobrej_rozmowy_m

Klub dobrej romowy


certyfikat wybieram_wode_m

"Wybieram wodę" -
program edukacyjny dla szkół podstawowych


 


zaprogramuj przyszlosc_m

Zaprogramuj przyszłość -
program edukacji cyfrowej

 


certyfikat klimat_to_klimat_m

"Klimat to temat"
- projekt CEO


sks m

Szkolny Klub Sportowy

w ramach #programSKS


 

 


Szkoła mistrzów programowania

 


Code week 2019