Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

6 maja 2015r.
6 maja b.r. w Szkole Podstawowej Nr 50 w Częstochowie odbyły się eliminacje Okręgowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach uczestniczyło 8 czteroosobowych drużyn szkół podstawowych z powiatu częstochowskiego, kłobuckiego, myszkowskiego i lublinieckiego.
Uczniowie naszej szkoły – Karolina Cierpiał, Nicola Kleszcz, Kacper Królak i Jakub Kubicki pisali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz udzielali pomocy przedmedycznej. Po przeprowadzonych w/w konkurencji nasi uczniowie zdobyli I miejsce i zostali zakwalifikowani do eliminacji wojewódzkich. Oprócz tego I miejsce w klasyfikacji indywidualnej otrzymała Karolina Cierpiał a Jakub Kubicki III. Gratulujemy!!!


15 kwietnia 2014r.

15 kwietnia 2014r. w Częstochowie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna naszej szkoły w składzie: Katarzyna Ginał (kl. VI), Karolina Cierpiał (kl. Vb), Mikołaj Chmielewski (kl. VI) i Piotr Karpowicz(kl. VI)  wywalczyła I miejsce w powiecie i zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych. Zgodnie z regulaminem, będzie ona reprezentować Gminę Poczesna w eliminacjach okręgowych, które odbędą się one już 6 maja 2014r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!


 
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.