Start Spotkanie z funkcjonariuszem policji

Spotkania z funkcjonariuszem policji

wrzesień/październik 2014r. - Uczniowie klas I spotkali się również z policjantami z naszego komisariatu w Poczesnej, którzy przeprowadzili z dziećmi zajęcia poświęcone bezpieczeństwu podczas drogi do i ze szkoły.

7 października 2013r. - Bezpieczna droga do szkoły, bezpieczeństwo w ruchu drogowym – spotkanie klas pierwszych,

17 i 20 marca 2014r. - Poznajemy pracę policjanta – spotkanie klas trzecich na terenie Komisariatu Policj. Uczniowie mieli okazję z bliska poznać pracę policjantów oraz mogli dowiedzieć się jak zostać w przyszłości policjantem. Największymi atrakcjami spotkania była rozmowa z dyżurnym policjantem, możliwość obejrzenia lustra weneckiego i technologii pobierania odcisków palców. Na sali odpraw policjanci zaprezentowali umundurowanie i z anielska cierpliwością odpowiadali na liczne pytania dzieci. Nasze spotkanie w komisariacie KP Poczesna zakończyło się prezentacją wyposażenia policyjnych radiowozów.

planowany termin: kwiecień 2014r. - Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – spotkanie klas drugich,

planowany termin: kwiecień 2014r. - Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – Jestem uczestnikiem ruchu drogowego – karta rowerowa – uczniowie klas IV- V,

planowany termin: maj 2014r. - Sankcje karne stosowane wobec nieletnich popełniających wykroczenia – spotkanie klas szóstych.

Dzisiaj jest Czwartek. 24 sierpnia 2017. Imieniny obchodzą Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna, Malina, Michalina.

Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartował.