Start Koło przyrodnicze
Koło przyrodnicze

opiekun: mgr Maria Kosińska

termin: czwartek 7 godz.lekcyjna (13.40 – 14.25)

Koło przyrodnicze działa w naszej szkole od września 2013 roku. W zajęciach koła uczestniczą uczniowie klasy VI, którzy chcą poszerzać swoje zainteresowania w zakresie przyrody. Treści programu koła przyrodniczego pozwalają na dokładniejsze pogłębianie i rozszerzanie wiadomości, których nie można realizować na lekcjach przyrody ze względu na ograniczenia czasowe. Zwracają szczególną uwagę uczniów na otaczający świat, jego piękno i ochronę jego zasobów. Pobudzają aktywność dzieci i ich twórcze myślenie. Uczą współdziałania w zespole, kształtują właściwe postawy i charakter młodego człowieka. Pomagają zagospodarować czas wolny tak, aby nie było w nim miejsca na nudę.