Start Koło przyrodnicze
Koło przyrodnicze

opiekun: mgr Maria Kosińska

termin: czwartek 7 godz.lekcyjna (13.40 – 14.25)

Koło przyrodnicze działa w naszej szkole od września 2013 roku. W zajęciach koła uczestniczą uczniowie klasy VI, którzy chcą poszerzać swoje zainteresowania w zakresie przyrody. Treści programu koła przyrodniczego pozwalają na dokładniejsze pogłębianie i rozszerzanie wiadomości, których nie można realizować na lekcjach przyrody ze względu na ograniczenia czasowe. Zwracają szczególną uwagę uczniów na otaczający świat, jego piękno i ochronę jego zasobów. Pobudzają aktywność dzieci i ich twórcze myślenie. Uczą współdziałania w zespole, kształtują właściwe postawy i charakter młodego człowieka. Pomagają zagospodarować czas wolny tak, aby nie było w nim miejsca na nudę.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dzisiaj jest Piątek. 20 kwietnia 2018. Imieniny obchodzą Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor.

Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartował.