Start Koło rekreacyjno-sportowe

termin:

Klasy III

opiekun: mgr Iwona Skorupa

termin: poniedziałek 5 godz.lekcyjna (11.55– 12.40)

środa 5 godz.lekcyjna (11.55– 12.40)

Uczniowie na zajęciach koła rekreacyjno - sportowego zdobywają podstawowe umiejętności i wiadomości z zakresu gier i zabaw ruchowych, kształtują podstawowe cechy motoryczne oraz zdobywają umiejętności przydatne w nauczaniu minisiatkówki. W ramach zajęć uczniowie przygotowywani będą do zawodów sportowych W czasie zajęć dzieci wdrażane są do współdziałania w grupie i przestrzegania zasad fair play.

Klasy IV – VI

opiekun: mgr Dorota Kita, p. Robert Markowski

termin: środa 7, 8 godz.lekcyjna (13.40 – 14.25) - dziewczęta

piątek 7, 8 godz.lekcyjna (13.40 – 14.25) - chłopcy

Na zajęciach kształtowane są umiejętności z zakresu gier sportowych i rekreacyjnych oraz rozwijana jest ogólna sprawność fizyczna. W ramach pracy koła uczniowie są przygotowywani do szkolnych i międzyszkolnych zawodów sportowych.

Dzisiaj jest Sobota. 21 października 2017. Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora.

Jan Kochanowski pisał pod lipą, gdzie mieszkał.