wychowawcy świetlicy:

mgr Małgorzata Krawczyk,

oraz
mgr Barbara Proszowska, mgr Kornel Mielczarek, Marlena Blukacz, mgr Joanna Koniecka, mgr Dorota Kita, mgr Iwona Skorupa.

Dokumentacja świetlicy

Regulamin świetlicy szkolnej

Reguły zachowania w świetlicy

pdf button

Prawa i obowiązki w świetlicy

pdf button

Zgłoszenie ucznia do świetlicy szkolnej

pdf button

Korzystanie z posiłków w świetlicy szkolnej:

1.  Uczniowie klas I – VI mogą korzystać z obiadów w stołówce szkolnej.  Obiad składa się z zupy lub drugiego dannia.

2.  Koszt jednego posiłku wynosi 2,30zł.

3. Odliczane będą obiady w razie usprawiedliwionej nieobecności dziecka związanej z chorobą (pierwszy dzień choroby nie będzie odliczany). Usprawiedliwione nieobecności będą potrącone w kolejnym miesiącu.

4.  Wpłaty za obiady przyjmują intendent i wychowawcy świetlicy do każdego 20 dnia danego miesiąca.

5.  Przerwa obiadowa: 10.40 – 11.00

Harmonogram imprez organizowanych w świetlicy szkolnej

rok szkolny 2016/2017

• WRZESIEŃ- chrzest pierwszaków na świetlicy,
  • LISTOPAD - świetlicowe Andrzejki,
  • GRUDZIEŃ - loteria bożonarodzeniowa,
  • LUTY - sklepik i poczta walentynkowa  -  sprzedaż upominków,
  • MARZEC - Dzień Przyjaciół,
  • KWIECIEŃ -konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną kl. I-VI, l
    MAJ / CZERWIEC - świetlicowy piknik  - rajd pieszy do Olsztyna lub wyjazd do parku wodnego.

Plan pracy  świetlicy szkolnej w  roku szkolnym 2016/2017

Roczny plan świetlicy szkolnej 2016-2017

pdf button

Tematyka zajęć oiekuńczo- wychowawczych zajęć opiekuńczo - wychowawczych w roku szkolnym 2016-2017

Analiza ankiety oceniajacej pracę świetlicy w roku szkolnym 2015-2016

Wydarzenia rok szkolny 2016/2017

Wrzesień - październik 2016r.
To szczególny czas dla uczniów klas I. Zaczynają oni naukę w szkole co jest ogromną radością ale i sporym przeżyciem. Nasi najmłodsi w świetlicy szkolnej brali udział w uroczystym chrzcie na „Świetliczaka.Przeszli przez kilka prób: wytrzymałości, spostrzegawczości i bystrości umysłu.Wszystkim testy poszły wspaniale!

Każdy uczeń otrzymał pamiątkową zakładkę do czytania i ołówek do pięknej kaligrafii.

Uczniowie klas I spotkali się również z policjantami z naszego komisariatu w Poczesnej, którzy przeprowadzili z dziećmi zajęcia poświęcone bezpieczeństwu podczas drogi do i ze szkoły. Dzieci mogły zapoznać się z zasadami ruchu drogowego jakie obowiązują pieszych ale również uzyskali cenne informacje dotyczące właściwego zachowania w różnych sytuacjach np. co robić gdy się zgubisz, jak postępować się kiedy jesteś sam w domu, jak zachować się jako pasażer auta lub autobusu.Były to cenne rady, które pozwolą uczniom bezpiecznie uczestniczyć w życiu szkoły.

Loteria Bożonarodzeniowa

Grudzień 2016 to też czas wzmożonej pracy Samorządu Uczniowskiego, Klubu Globtrotera i wychowawców świetlicy. Została przygotowana loteria świąteczna, z której zostanie dofinansowana świetlica szkolna oraz część pieniędzy będzie przekazana na akcję „Szlachetna paczka”.
Spośród uczestników loterii została wylosowana nagroda dodatkowa w postaci worka ze świątecznymi i szkolnymi artykułami. Nagrodę główną otrzymał Michał Grzyb z kl. IIIb.

Dzisiaj jest Niedziela. 24 września 2017. Imieniny obchodzą Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor, Tomir, Uniegost.

Cała klasa nie odrobiła pracy domowej. Na pytanie dlaczego, odpowiedzieli: myśleliśmy, że tak tylko pan żartował.