Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej
Start

Informacja o mLegitymacji

Dyrektor Szkoły informuje, że nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji /więcej/

 

Wniosek mLegitymacji

pdf button

Regulamin usługi mLegitymacja szkolna

pdf button

Informacje o usłudze mLegitymacja

pdf button

 
Szkolne Andrzejki

28 listopada 2019r.


28 listopada 2019 jak tradycja nakazuje w naszej szkole odbyły się Andrzejki przygotowane przez świetlicę szkolną i uczniów należących do Samorządu Uczniowskiego i Klubu Globtrotera pod kierunkiem p. M Krawczyk i Marleny Blukacz.
Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie zaczynając od pierwszoklasistów a kończąc na nauczycielach pracujących w naszej szkoły. Zabawa była rewelacyjna. Wróżby wypowiadane przy nastrojowej muzyce przez szkolne wróżki  robiły wrażenie na każdym uczniu. Można było szukać szczęścia w zaczarowanych talerzykach, czytając horoskopy, rzucając runami lub kośćmi, zatapiające marzenia, poznając tajniki imion i magicznego kwadratu, wróżąc z kart i rozwiązując magiczne quizy. Sprawdzalność przepowiedni gwarantowała wrzucona na dobrą wróżbę złotówka. Dodatkowa atrakcja tego roku były ciasteczka z wróżbami. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie akcji: Szlachetna paczka i WOŚP oraz wspomogą prace świetlicy i organizacje działające na terenie naszej szkoły.

 
Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopiska

22 listopada 2019r.

22 listopada 2019r.  drużyna w składzie: Michał Dekiela, Mateusz Kulej, Filip Kulej, Bartosz Rajczyk, Norbert Kamiński, Mateusz Wasilewski, Szymon Królak, Nicolas Nowak, Bolesław Żakowicz, zajęła I miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopiska. Uczniów do Turnieju przygotowywał p. Patryk Kozłowski, nauczyciel wychowania fizycznego.

Gratulujemy!

 
V Powiatowy Konkurs Plastyczny „Przyroda na liściu malowana”

22 listopada 2019r.

22 listopada 2019r. uczennice naszej szkoły: Alicja Całus i Katarzyna Karpowicz wzięły udział w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Przyroda na liściu malowana” organizowanym przez RODN „WOM” Częstochowa. Kasia otrzymała wyróżnienie.
Uczennice do konkursu przygotowywała p. Iwona Nocoń - nauczyciel plastyki.

Gratulujemy!


 
Dień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2019r.

21 listopada w naszej szkole był Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Na korytarzach szkoły królowały kolory radosne: żółty, pomarańczowy i czerwony. Wszyscy starali się być bardziej życzliwi niż zwykle. W każdej klasie został wybrany najbardziej życzliwy uczeń. Uczniowie wypełniając specjalną ankietę dowiedzieli się, w jakim stopniu są życzliwi dla innych. Można było „poczęstować” się uśmiechem na wynos, odrywając buźkę z „życzliwego plakatu”.

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 2 z 7
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL. Joomla templates
Joomla templates, business web hosting.